Rapsodi Mobilya W. Corner Köşe Koltuğu Minderi Çöktü.

Ecem S. |

Tekirdağ/Çorlu Rapsodi mağazasından bütün ev mobilyalarımızı aldık. w. Corner köşe koltuğumun minderleri 2 hafta içinde çöktü. Mağazayı arayıp minderin çöktüğünü söyledik. 2 hafta içinde aldılar 45 gün sonra minderler mağazaya geldi 2 hafta sonra servis açıp Tekirdağ'a getirdiler. Minderler yine çöktü çok ağır olduğu için ele alınmıyor tek taraflı olduğu için minder ters düzde edilmiyor.

Mağazayı tekrar arayıp şikayetimi belirttim tekrar alacaklarını söylediler fakat bu çökme tekrardan olocak minderlerim kötü halde en boy farklılıkları fiyasko yeni olan minderlerde. Ben mobilyamın fiyat farkıyla başka bir mobilya ile değişimini istiyorum çok kullanışsız. Mobilyanın yastık şekilleri bozuldu.

Etiketler :

Sünger - Yay Ölçü - Boyut

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ecem S.
  22 Mart
  10:39

  2 ay sonra dönüş yapıp minderlerimi aldılar ve 30 is günü içerisinde yollayacaklarini söylediler tüketiciyi bu kadar mağdur edip hala 30 is günü içerisinde yollayacaklarını söylüyorlar sırf mecburiyetten yolladım minderlerimi o kadar şekilsiz ve oturulmaz oldular bizi 1.5 ay bekleten rapsodiye teşekkürler çok harika bir mobilya yapmış ve tüketiciyi anca bu kadar memnuniyetsiz mağdur edebilirdi.

 • Ecem S.
  13 Şubat
  09:45

  Bana genel müdürlükten döndüklerini söylediler fakat halen gerçekleşmiş bir durum yok rapsodi kadar yaptığının arkasında durmayan bir mobilya görmedim koltuğum perişan halde sırtımız belimiz her yerimizi agrıtıyor. Bana mobilya mağazasından geri dönüş bile yapılmadı. Rapsodi mobilyaya ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum!.

 • 29 Ocak
  11:28

  Sayın İlgili

  Müşterimize en kısa süre içerisinde servis hizmeti verilecek olup ürünlerinde olan sorunlarından dolayı ürün revizesi gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla
  Rapsodi Mobilya