Rapsodi Mobilya Sorunları!

Ozgur D. |

Ürünü (orta sehpa) Aralık 2015 'in ilk haftası sipariş ettim ve yirmi gün sonra kırık çıkık bir sehpa gelince doğal olarak teslim almadım. İadesini istememe rağmen hala ödeme yapılmadığı gibi bir de %15 kesinti yapacağız diye paramı alacaklar? Bunun için genel müdürlük ile görüşüp markalarının bu şekilde rant ve haksız kazanç için kullanıldığını ifade etmeme rağmen bayilerin kendi kararı denilerek korkunç ve komik bir sonuç çıktı ne yazık. Bir tüketici olarak firmayı kınıyor ve kesinlikle alışveriş yapmamanızı şiddetle öneriyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozgur D.
  31 Temmuz
  18:31

  Terbiyesizlik yapmayın hangi müşteriye hangi detaylı bilgi

 • 12 Şubat
  15:11

  Sayın İlgili

  Müşterimize ürün iadesi kesinti bedeli ile ilgili bilgi verilmiştir. Kendilerinin de durumdan bilgileri olup buna istinaden iade işlemi yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Rapsodi Mobilya

 • Ozgur D.
  12 Şubat
  09:36

  Bir vatandaş ve tüketici olarak savcılık ve tüketici mahkemesine bir gün kala, 45 TL eksik olarak ve yaklaşık 30 kez telefon etmemin ardından 220 küsur TL iade yapılması gerekirken 183 TL iade ettiler. Allah'a inancı varsa sorumlusunun hakkım haram zıkkım olsun başka da bir şey demem. Al bakalım haram parayı hadi ye... .Yazıklar olsun be kardeşim Allah'ını seven rıskını kaptırmasın

 • Ozgur D.
  04 Şubat
  19:04

  Ve hala çözüm yok yazık kardeşim yazık hala param iade yapılmadı 3 ay oldu

 • 25 Ocak
  13:05

  Sayın İlgili

  Müşterimize ürün iadesi konusunda detaylı bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Rapsodi Mobilya