18 Ekim 2016

Rapsodi Mobilya Parayı Aldı Artık İlgilenmiyor!

Rapsodi mobilya'dan düğünüme yaklaşık 1 ay kala yemek odası takımı aldım. Ürün düğüne iki hafta kala geldi. Fakat Konya'dan gelen sandalyelerin ikisi farklı diğer dördü farklı renkte. Sandalyeler mahvolmuştu. ''Geri gönderdim bir hafta içinde gelir'' dediler. Ürünün geldiği tarih 26 Eylül 2016 idi.

Ondan sonra ne arayan ne soran var. Arıyoruz ilgilenmiyorlar. Dedik bari sandalyelerin ikisini farklı istiyoruz bizi bu kadar mağdur ettiniz. Yok diyor biz aracıyız. Bugün 18 Ekim hala ortada sandalye yok. Orada ö*** bey var öncesi ve sonrası arasında dağlar kadar fark var. Ödemeyi aldı iş bitti. Sıfır ilgi sıfır müşteri memnuniyeti.

Mustafa 2.167 Okunma

Cevaplar

  • Rapsodi Mobilya Temsilcisi02 Aralık 2016

    Sayın MUSTAFA K.; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Rapsodi Mobilya +90 (332) 239 05 51

  • Mustafa 18 Ekim 2016

    Rapsodi Mobilya'dan düğünüme yaklaşık 1 ay kala yemek odası takımı aldım. Ürün düğüne iki hafta kala geldi fakat taa Konya'dan gelen Sandalyelerin ikisi farklı diğer dördü farklı renkte. Ve Sandalyelerin anası ağlamış mahvolmuştu. Geri gönderdim bir hafta içinde gelir dediler. Ürünün geldiği tarih 26 Eylül 2016 idi. Ondan sonra ne arayan ne soran var. Arıyoruz ilgilenmiyorlar. Dedik bari Sandalyelerin ikisini farklı istiyoruz bizi bu kadar mağdur ettiniz. Yok diyo biz aracıyız. Bugün 18 Ekim hala ortada sandalye yok. Orada Ömer bey var öncesi ve sonrası arasında dağlar kadar fark var. Ödemeyi aldı iş bitti. Sıfır ilgi sıfır müşteri memnuniyeti. Sakın buradan alışveriş yapmasın kimse bizim çok müşterimiz var ilgilenemeyiz hepsiyle diyor tok satıcı aman bulaşmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön