Rapsodi Mobilya Hatalı Ürünü Değiştirmeye Gelme Zahmetinde Bulunmadılar..

Mehmet D. |

İstanbul masko, yatak, yemek odası ve oturma grubu firmanın verdiği güven ile satın aldık. Ama güven kelimesi rapsodinin yakından geçmiyormuş. Sipariş süreci bittiğinde 09-02-2016 tarihinde teknik ekip ürünleri montaj için getirdiler.

Montaj esnasında bazanın iç kısmında, vitrin ve konsolun camekan iç kısımlarında bariz çizikler gözlemledim bazanın içinde kalacağı için önemsemedim ama vitrin ve konsoldaki çiziklerin değişmesini gelen ekipten rica ettim. Onlarda resimleyip yetkililere aktaracaklarını ve değişim yapılacağını söylediler.

Şimdi de oturma grubu takır tükür otururken ses çıkartıyor ve 3 ay oldu hala gelip de hatalarını telafi etmemeye önem veriyorlar. Hala bugün yarın diye oyalıyorlar her aradığımda herkes topu birbirine atıyor, muhatap bulamıyorum ve ben artık Tüketici Hakları'na başvuracağım, benim mağduriyetimi gideremediler. Bir daha rapsodi'mi Aman Allah yazdıysa bozsun.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  18:04

  Değerli müşterimiz,

  RAPSODİ mobilyayı tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz. konunuz satış sonrası destek birimine iletilmiş olup tarafınıza mağazamız tarafından geri dönüş sağlayacaktır.

  şikayetlerinizi RAPSODİ mobilyanın resmi mail adresi olan rapsodi@rapsodi.com adresine iletmenizi rica ederim

  SAYGILARIMLA
  RAPSODİ MOBİLYA