Rapsodi Home'den Mobilyamız Hala Gelmedi!

Sezgin T. |

21. 08. 2013'te Mersin Rapsodi Home mağazasından bej rengi Wooden köşe takımı ile Victoria karyola siparişi verdik. Sipariş teslim tarihi olarak 21. 09. 2013 tarihi sipariş sözleşmesine yazıldı. Bir kaç gün sonra bir yetkili aradı. Sipariş verdiğimiz rengin üretimden kalktığını bu nedenle yeni bir renk belirlememiz gerektiğini söyledi.

Renk değişikliğini bildirip siparişin verilmesini rica ettik. Bir kaç gün sonra aradığımızda yeni sözleşme imzalamamız gerektiğinden siparişin henüz verilmediğini söylediler. Bu ilgisizlikleri yüzünden siparişi iptal etmek istedik ama aynı tarihe yetiştireceklerini söyleyip yeni sözleşme hazırladılar. Firmayı defalarca aramamıza rağmen mobilyamız gelmedi. Mağduruz!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  13:29

  SAYIN YETKİLİ
  MÜŞTERİ İLE İRTİBATA GEÇİLİP ÜRÜNLERİNİN BU HAFTA İÇİNDE İSTANBULDA OLACAĞI BİLGİSİ VERİLMİŞ OLUP YAŞANAN GECİKMEDEN DOLAYI TARAFIMIZDAN ÖZÜR DİLENMİŞTİR.

  RAPSODİ MOBİLYA

 • Sezgin T.
  30 Eylül
  11:47

  Bana verilen gönderim süresi 25 Eylül. Daha bir aylık evliyim. Oturacak koltuğumuz, yatacak yatağımız yok. Ayrıca firma şikayetten sonra benimle iletişime geçmedi. Benim firma ile yaptığım telefon görüşmelerinin uzunca bir listesi mevcut oysa firmadan bana gelen arama yok. Ürünüm bu hafta teslim edilse dahi mağduriyetimin çözümü için yasal yollara başvuracağım.

 • 30 Eylül
  10:20

  SAYIN YETKİLİ
  MÜŞTERİMİZ İLE GÖRÜŞÜLMÜŞ OLUP ÜRÜNLERİ BU HAFTA GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.
  RAPSODİ MOBİLYA