30 Aralık 2013

Rapsodi Home Hatalı Ürün Sattı!

2012 aralık İstanbul Masko Rapsodi Home'dan suit model yatak odası aldım. Düğünüm olacağı için ürünleri nisanda teslim aldım. 1 kişi yatak odasını kurmaya geldi. Gece saat 1'e kadar babam eşimin yardımıyla yatak odasını kurduk.

1 ay sonra kapakları menteşelerden attı yan duvarları patladı. 6 aydır parça değişimine geleceklerini söylüyorlar. Her cumartesi geleceğiz diyorlar dolabı boşaltıyorum ki rahat çalışılsın diye ancak ne gelen var nede giden. Rapsodi mobilya ürünü satana kadar yanınızda sonrası yanınızda değil. Sorumsuz vermiş olduğu termin tarihine uymayan bir firma.
.

Nesligül 433 Okunma

Cevaplar

 • Nesligül30 Ocak 2014

  FİRMAYA ÜRÜN PARÇA DEĞİŞİMİ YAPTIRMAYACAĞIMI ÜRÜNÜN İADESİNİ TALEP ETTİĞİMİ DİLE GETİRDİM.ANCAK FİRMA ISRARLA ÜRÜNÜ TAMİR ETMEKTEN YANA ALMIŞ OLDUĞUM YATAK ODASI DAHA 4 AY İÇERİSİNDE DÖKÜLMEYE BAŞLADI.NESİ TAMİR EDİLECEKSE.... BURDAN DUYURU ÜRÜNÜN İADESİ İÇİN TARAFIMA DÖNÜŞ YAPINIZ....AKSI DURUMDA AVUKATIM OLAYLA İLGİLİ SİZLERİ ARAYACAKTIR..

 • Rapsodi Mobilya Temsilcisi24 Ocak 2014

  SYN YETKİLİ, MÜŞTERİMİZ İLE GÖRÜŞÜLMÜŞ OLUP ;MAĞAZANIN PARÇA DEĞİŞİMİYLE İLGİLİ KENDİSİYLE TEKRAR İRTİBATA GEÇECEĞİ SÖYLENMİŞTİR. FAKAT MÜŞTERİMİZ MÜSAİT OLDUĞUNDA KENDİSİNİN HABER VERECEĞİNİ BELİRTMİŞTİR.BİLGİNİZE. RAPSODİ MOBİLYA

 • Nesligül24 Ocak 2014

  YAPILMAMIŞTIR..

 • Rapsodi Mobilya Temsilcisi30 Aralık 2013

  Syn Yetkili, Müşterimizin ürün sıkıntısına istinaden değişimi yapılacak olan parçanın fabrikamızdan gönderimi yapılmış olup parça değişimiyle ilgili mağazamıza gerekli yönlendirme yapılmıştır.Bilginize. Rapsodi Mobilya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön