10 Eylül 2013 #2003587

Ramsey Müşteri Hizmetlerinin Tutumu!

Haziran’da Karabük Ramsey Mağazanızdan 2 T-Shirt aldım. Birinde çekme problemiyle karşılaştım. İlgili ürünü 2 kez test ettirdim. Fakat her seferinde yıkama hatası olduğunu belirten cevap aldım. Bunun üzerine, müşteri temsilcinizle görüştüm ve kendisi de bana aynı faturada yer alan diğer T-Shirt’üde göndermemi söyledi.


Daimi bir müşteriniz olarak benim sözüme güvenmeyip diğer almış olduğum ürünü de test için geri istemeniz ve tutumunuz açıkçası sizin gibi saygın kuruma olan güvenimi sarsmış olup, siz ve ürünleriniz hakkında soru işaretleri oluşmasına sebep olmuştur. Böyle bir hatanın düzeltilip, gerekli açıklamanın tarafıma ivedilikle yapılması hususunda gereğinin yapılmasını arz ederim.

Samet 223 Okunma

Cevaplar

  • Samet10 Ekim 2013

    Daha önce 2 kere müşteri hatasından kaynaklanan çekme olduğuna dair belge gönderen, ilgili ürünü 3. kez test ettirdiğimde üründe bir hata olmadığını belirterek kendi içinde büyük bir çelişkiye düşerek güvenimi ve daimi bir müşterisi olarak bendeki değerini yitiren Ramsey Gürmen Grubu’nu şiddetle kınıyor, ilgili T-Shirt’ü bundan sonra temizlik yaparken kullanacağım bir bez haline getireceğimi altını çizerek belirtiyorum. İyi çalışmalar dilerim….

  • Samet13 Eylül 2013

    Ramsey gibi saygın bir kurumun hatalı ürününü kabul etmeyip, aynı makinede aynı kişi tarafından aynı şekilde aynı zamanda alınan ve yıkanan 2 t-shirt'ten sadece birinde çekme olmasını ve bu durumu kullanıcı hatası gibi yansıtmasını asla tasvip etmiyorum....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön