08 Haziran 2017
#8544231

Ramsey Ayakkabı Deformesi!

Nisan ayında Ankamall Ramsey mağazasından bir çift ayakkabı aldım.
Yaklaşık 1 ay giymeme rağmen;
1-) Ayakkabının altının deforme olması,
2-) Ayakkabının genişleyerek 1 numara ayağıma büyük gelmesi,
3-) Deri olan ayakkabı da 1 ay da büzülmeler olmasından dolayı tekrar mağazaya giderek ayakkabının incelenmesi için merkeze gönderdik.
Bir haftaya yakın bir sürede dönüş geldi ve Red cevabı aldım.


Müşteri hizmetlerini arayıp sebebini sorduğumda bana ayakkabının bağcıklarının çözülmeden giyildiği için kullanıcı hatası olduğunu ilettiler.
Gerekçenin tamamen hayal ürünü olduğunu ve yeniden incelenmesini istediğimde de bir defa incelendiğini söylediler ve çok büyük bir memnuniyetsizlik içindeyim.


İnanılmaz bir biçimde ilgisizlik ve satış sonrası müşteri memnuniyetsizliği yaşadım! Çok iyi bir Ramsey müşterisi olmama rağmen mağdur durumdayım.

Serhat Serhat 1.209 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serhat19 Haziran 2017

    İkinci defa incelemeye alıp yine Red olarak geri dönem bir marka... Fason ürün bile alsan en az 4-5 ay bir ayakkabıyı giyebilirken bir dünya para verip 1,5 ayda deformasyon yaşatan ve müşteri memnuniyetinin sıfır olduğu bir markasınız. Nasıl olsa satıyorum bir müşterinin ne önemi var kaybetsem de olur mantığı ile çalışan, ürününün arkasında durmayan kurumsal gözükmesine rağmen bana göre artık sıradan bir markasınız... Gün gelecek bu kafa ile gittiğiniz sürece hep kaybedecek bir şirket... Şu ana kadar yaptığım tüm alışverişlere yazıklar olsun.

Ziyaretçi Yorumları