28 Ağustos 2013

Ramsey Takım Elbisenin Pantolondaki Renk Atma Hatasını Kabullenmedi!

Ramsey'in Kastamonu’daki mağazasından 3 takım elbise aldım. Takım elbiselerden birisinin pantolonunun iki bacağının sadece arka bölümünde, yağ lekesi gibi kumaşta renk atması oluştu.

Ürüne yapılan inceleme neticesinde, “ürün talimatında belirtilen uyarılara uyulmadığından dolayı üründe deformasyon oluşmuştur” denilerek ürün geri iade edildi.

Aynı gün aldığım diğer takım elbiseleri de aynı koşullarda temizlenmekte olup, sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım, hiçbir şikayetim yoktur. 24 yıllık devlet memuruyum, işim gereği sürekli takım elbise kullanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.

Dünya çapında bir firmanın müşteri memnuniyeti böyle mi olmalı...

Hüsnü 241 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü 29 Ağustos 2013

    Tüm şikayet edenlere verilen standart cevap, ürün hatasız tüketici hatalı.

  • Ramsey Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhabalar, Müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bakış açısıyla; satın aldığınız takım elbiseniz ile ilgili olarak talebiniz üzerine Kalite Kontrol Ekiplerimiz tarafından titizlikle incelemeler yapılmış ve ürününüzde üretimden ya da kalite kaynaklı bir hataya rastlanmadığı tespit edilmiştir. Ürünle ilgili talebinize konu olan incelemenin ayrıntısı da size özel bir mektupla iletilmiştir. Konu ile ilgili anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, RAMSEY MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ 0212 484 0 494

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön