Ramsey Garanti Kapsamında Değiştirilmeyen Pantolon!

Atanur Ş. |

Kurumsal kimliğine güvendiğim Ramsey mağazanızdan bir pantolon aldım. Bir hafta giydikten sonra' ucuz pantolonlarla' beraber yıkattığım ürününüz renk attı. Diğerlerine bir şey olmazken 'kaliteli ürününüz' bozuldu. Mağazaya iade ettim red edildiği söylendi. Kendimi yanıltılmış sizi yanıltmış olarak düşünmek istemiyorum. 19. 06. 2013 tarih 32941997/1 fatura nolu pantolonun değiştirilmesi hususunu rica ederim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atanur Ş.
  24 Temmuz
  12:41

  bu fiyata 3 pantolon alır sizin pantolonunuz gibi bir hafta değil en az 2 yıl giyilirdi

 • Atanur Ş.
  23 Temmuz
  20:11

  Bu gün mağazanıza tekrar uğradım bir çok çalışanınız vardı müşteri olarak sadece ben vardım. Politikanız bir kere s. satalım yeterince kazanırız bir daha müşteri gelmezse gelmesin anlayışını fareden müşteriler tarafınıza uğramaz mı oldular . en azından ben bu acıyla bidaha oralara gitmem bunu dostlarımla paylaşırım. malum ikinci kez kimse s. incinmek istemez.

 • 23 Temmuz
  09:30

  Merhabalar,
  Müşterilerimize en mükemmel alışveriş deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili gerekli olan tüm hassasiyeti gösteriyor ve her durumda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Bu bakış açısıyla; satın aldığınız pantolon ile ilgili olarak talebiniz üzerine Kalite Kontrol Ekiplerimiz tarafından titizlikle incelemeler yapılmış ve ürününüzde üretimden ya da kalite kaynaklı bir hataya rastlanmadığı tespit edilmiştir. Ürünle ilgili talebinize konu olan incelemenin ayrıntısı da size özel bir mektupla iletilmiştir.

  Vücut anatomisine uyumlu kalıplar ve yine doğal yapısına uygun kaliteli kumaşlar ile özel dikiş teknikleri kullanılarak hayata geçirilen ürünlerimizin kullanım talimatlarının da bu hassasiyetle uygulanması gerekmektedir. Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz...

  Konu ile ilgili anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  0212 484 0 494