Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Rainbow Yetkilisi Geldi Makine Bozuldu!

İdil
11 Mart 12:05
372

Rainbow'dan rutin ziyaret için n*** hanım adında bir yetkili geldi, makineyi açıp çalıştırdı, 'şunu değiştirelim, bunu yenileyelim' diyerek 1000 dolarlık fatura çıkardı. Ben bir düşüneyim diyerek zaman istedim. Hanımefendi gittikten sonra makineyi çalıştırmak istedim ancak bu kez makine çalışmadı! O güne kadar sorunsuz çalışan makine bir anda arızalı hale dönüştü! Tamir için 15800 TL'lik fatura çıkardılar. 1000 dolarlık faturayla korkutup, yarısına razı etmeye çalışıyorlar gibi görünüyor. Israrla karşı çıkıyorum. N*** hanım gelmeden önce makine nasıl çalışıyorsa o hale getirilip bana o şekilde teslim edilmesini talep ediyorum. Maalesef bu durum inanılmaz şaibeli görünüyor.

Rainbow Yetkilisi Geldi Makine Bozuldu!

Gelişme
Gelişme

14 Mart 09:12

11 saat önce Rainbow elektrikli süpürge hakkında şikayet yazdım birkaç gün önce. Temel konu, rutin kontrole gelen yetkili sonrası makine çalışmamaya başladı! Ve bana 15800 liralık fatura çıkarıldı. Ben makinemin bana eskisi gibi iade edilmesini istiyorum, yani yetkili gelmeden, makineyi açmadan evvel nasıl çalışıyorduysa o şekilde bana iade edilsin, tek kuruş ödemeyeceğim ve bu şaibeli durumu gerekirse ana merkeze şikayet edeceğim. Bir şikayeti yazdım ve bana bugün sanki şikayetime yanıt verilmiş gibi şikayet sonucu değerlendirmesi geldi. Nerede çözüm? Nerede iletişim? Marka nerede? 6000 dolarlık makine satıyorsunuz, şikayet olunca toz mu oldunuz? Bu nasıl bir markadır?

13 Mart 21:27

Rainbow elektrikli süpürge hakkında şikayet yazdım birkaç gün önce. Temel konu, rutin kontrole gelen yetkili sonrası makine çalışmamaya başladı! Ve bana 15800 liralık fatura çıkarıldı. Ben makinemin bana eskisi gibi iade edilmesini istiyorum, yani yetkili gelmeden, makineyi açmadan evvel nasıl çalışıyorduysa o şekilde bana iade edilsin, tek kuruş ödemeyeceğim ve bu şaibeli durumu gerekirse ana merkeze şikayet edeceğim. Bir şikayeti yazdım ve bana bugün sanki şikayetime yanıt verilmiş gibi şikayet sonucu değerlendirmesi geldi. Nerede çözüm? Nerede iletişim? Marka nerede? 6000 dolarlık makine satıyorsunuz, şikayet olunca toz mu oldunuz? Bu nasıl bir markadır?

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Rainbow Şarjlı Süpürge Arızası

Çiğdem
06 Eylül 2023 13:30
42
1

Rainbow Danışmanlık Ücreti Adı Altında Talep Edilen Para

Ahsen
17 Ağustos 2023 10:59
81
1

Rainbow Tamir Bahanesi İle Çalışan Süpürgemin Başlığını Bozdu

Meryem
28 Temmuz 2023 22:08
1.806
Rainbow Tamir Bahanesi İle Çalışan Süpürgemin Başlığını Bozdu
Benzer Şikayet Yaz