sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Rainbow Yedek Parçaları Motosiklet Fiyatında!

Tuba Tuba 09 Ekim 2015 10:24

Aldığım süpürgenin powernase yani alt süpürme parçasından defalarca şikayetçi oldum. Eve sürekli bakımını yapacak elemanlar gönderdiler bakım falan yaptıkları, sorun giderdikleri yok maalesef. Tanıtım yapacağımız birinin numarasını verin yeni ürünlerimizi tanıyın demeye geliyorlar.

En sonunda ilgisizliklerinden süpürme kısmı yandı ve değiştirelim ne kadar fiyat dediğimizde 1000 TL dendi, tamir edin o zaman dedim 350 TL dendi dudak uçuklatan bu fiyatlar karşısında süpürgeyi attık köşeye! Müşterilerini böyle mağdur eden bir firma daha ne gördüm ne duydum. Gidebileceğim yere kadar gidip hakkımı arayacağım hiçbir şey elde edemesem de herkes nasıl bir firma olduklarını öğrenir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tuba 01 Aralık 2015 15:27

Firma ücretsiz yapılmasını istediğimi belirtmiş ama maalesef doğru değil çünkü aldığım günden burana powernozle parçadan hep şikayetçiydi bahsettiğim gibi elemanlar gönderdiler temizleyip gittiler gelip hem mağduriyetimi gidereödikleri gibi Hendek'ler vaktimi alıyorlar ve tanıtım yapabilecek leri kişi istiyorlardı bende daha çağırmadım sonuç sorunlu olan cihaz parçası yandı ama firma bunu kabul etmeyip fahiş fiyatlar istiyorlar ve 350 TL fiyatının indirimli olduğunu bu fiyatı hangi çalışanı verdiyse onun maaşından keseceklerini söylediler. Kesinlikle ürünlerinin temizlik harici arkasında durmuyorlar asla almayın.

Rainbow Logo Rainbow 09 Ekim 2015 18:22

Halkla ilişkiler departmanımız müşteriyle görüştü 2005 yılında aldığı makinanın bozulan aksamının( powernozle) garanti süresi 4 yıldır.Müşterimiz parçanın ücretsiz olarak yapılmasını talep ediyor.Garanti süresi geçmiş olduğundan dolayı ücretsiz tamirin mümkün olmadığını müşterimize bildirdik.Müşteri memnuniyeti adına gerekli indirim yapıldı müşterimizden cevap bekleniyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler