Rainbow  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yasemin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Rainbow Kimse Aramadı Verilen Randevuya Gelmiyorlar.

1.917görüntüleme
Yasemin
Yasemin 28 Ağustos 2020 11:48

Rainbow elektrik süpürgesi aldım yaklaşık 28 ay önce. Aldıktan sonra kimse makine kontrolüne gelmedi. Müşteri ilişkilerini aradık talep ettik Ankara bölgesini aradınız İstanbul a biz bakmıyoruz dediler. İstanbul'a bilginizi vereceğiz dediler. Aradan 9 ay geçti kimse aramadı. 19 Ağustos 2020 de aradılar geleceğiz 19.30 da tamam dedim bekledim ne gelen oldu ne de arayan gelemedikleri için.

Ertesi gün bana urunu satan numarayı buldum ve bayanı aradım müşteri ilişkilerine sorduğunu randevuların karıştırdığın iletti. Mesai dışı olduğundan sizi aratacağım yen, i randevu için dedi ama bugün 28 Ağustos kimse aramadı.

Yüksek meblağ ödeyerek aldığım ürünü kullanıyorum Rainbow firması sadece ürün satışı yapmak için sizi arıyor aksi takdirde müşteri memnuniyetini önemsemiyorlar.

Yasemin
Yasemin08 Eylül 2020 13:56

Şikayet yazdıktan sonra genel merkezden arandım. Bir yetkili randevu verdi ve geldi. Geldiğinde 30 ay önce alırken bana hiç iletilmeyen makinenin altında filtre olduğu ve belli aralıklarla temizlenmesi gerektiğini gördüm ve öğrendim. Fakat hiç temizlik yapılmadığından toz motor tarafına kaçtığını iletti. Temizlenmesi gerektiğini normalde 1500 TL olduğunu fakat 750 TL den yapabileceğini iletti. Makinemi aldı 2 gün sonra temizlenmiş olarak getirdi. 750 TL elden teslim ettim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler