11 Şubat 2014 #2287821

Rafinera Geç Teslim Çok Zor İade!

Rafinera ile ikinci deneyimim bu. İlkini deneme amaçlı bir günlük iki paket olarak istemiştim. 7.30-8.30 saatleri arasında teslim edilmesini istemiştim. Saat 9.00'du ve paketim hala yoktu. Müşteri hizmetlerini arayıp paketi almayacağımı ödemenin tarafıma yapılmasını istedim.


Ödememi geri alabilmek için yaklaşık 7-8 telefon görüşmesi yaptım ve bir ay içinde anca geri alabildim. Bir sefere mahsus bir aksilik olabileceğini düşünerek bu sefer 15 gün x 2 paketten toplam 30 paketlik bir sipariş verdim. İlk gün 2 paketim saat 8.49'da geldi. Teslim aldım. Bütün gün yalnızca Rafinerayı tükettim. Gece besin zehirlenmesi belirtileri başladı. Bütün gece kusmaktan uyuyamadım. Hiç memnun değilim.

Duygu 3.396 Okunma

Cevaplar

  • Rafinera Temsilcisi12 Mart 2014

    "Duygu Hanım, Bildiriminizin ardından Gıda Mühendisimiz ile gerçekleştirdiğiniz görüşmede de özellikle belirttiğimiz gibi konu ilgili birimlerimiz tarafından takip edilmiş olup üretim kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Bildiriminiz ile T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve düzenli kontrolleri yapılan üretim alanımız, şahit numune ve tahlil sonuçlarımız hassasiyetle incelenmiş ancak herhangi bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Yaşadığınız olumsuzluktan ötürü son derece üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Rafinera A.Ş. Müşteri Hizmetleri Ekibi"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön