Radyo 03 Digiturk Hediye Yarışmasında Yanlış Bilgi Veriliyor.

Okan T. |

14.11.2014 tarihinde Ankara - İzmir arasında giderken söz konusu radyoda sorulan soruya doğru cevap verene 1 yıl bedava Digiturk üyeliği verildiği, ilk ay bedava lig TV paketi olduğunu söylediler. "Soruya saat 17:20'de doğru cevap verdim. Ertesi gün öğle saatlerinde beni "0850 750 01 73" numarasından arayarak kazandığımı belirttiler ve onayımı alarak Ankara yetkili servise yönlendirdiler.

Servis beni aradı ve adresimi aldı randevu alarak kapattı. İçime sinmeyince Digiturk'u aradım ve sordum. Bana, adıma başvuru yapıldığını, söz konusu bir kazandırma olmadığını ilk 3 ay 17 TL sonra 34 TL olduğunu söyleyince ben de iptal ettim. Söz konusu firma asılsız reklam yapmaktadır.

Etiketler :

Kampanyalı Satış - Ürün Yarışma - Hediye - Ödül

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan T.
  23 Kasım
  17:04

  Bedava diyip fatura çıkartanlar da varmış... Pes doğrusu.

 • Okan T.
  21 Kasım
  13:01

  Ben derdimi anlatamıyorum sanırım, sizin radyoda yapılan reklamda kurulum ücretsiz DENMİYORDU, 1 yıl boyunca ücretsiz kullanım diye reklam yapıyordunuz. Şimdi burada bana kurulum ücretsiz diye maval okumayın. Açılan konuya cevap vermek zorundalığından mı bu cevabınızı verdiniz ya da Türkçe dilinin kullanım inceliklerinde bir problem yaşıyorsunuz.

 • 20 Kasım
  17:26

  15-11-2014 tarih ve saat 14:27 de Okan bey aranarak digitürk kurlum ve ekipmanların ücretsiz montajı yapılacağının yanında izleyeceği yayınlarla alakalı ilk üç ay 15 kalan dokuz ay da 36 tl yayın bedeli bilğisi paylaşılmış olup onay ve adresi alınarak ilgili adrese bakan bayimize yönlendirmesi yapılmıştır. Konuyla alakalı ses kaydıda vardır.