24 Mayıs
Yorum Yap
#10473056

Radore Hosting Veri Kaybı Yarattı ve 3 Haftadır Destek Olmuyor!

Radore ile 1 buçuk senedir çalışmaktayız ve aylık olarak kendilerine ödemeler yapmaktayız, önce 28 Nisan'da sunucularda arıza var dendi müşterilerimizi idare ettik, sonra 5 Mayıs'ta sunucular diskler yandı denildi, 3 hafta kendilerine verilerin kurtarılması ve sunucunun yeniden kurulmasını ilettik, hiçbir şekilde ne telefonla ne de destek talebi ile yardımcı olmadılar ve bizden kullanmadığımız ayında parasını aldılar, bu firma ne sizi muhatap görüyor ne de sorunlarınızı çözüyor, haksızlık yapıyorlar resmen 3 hafta boyunca bize bugün yarın ertesi gün diye bilgi verdiler 3 hafta geçti ödeme süreniz gelmiş ödeme yapın sonra kuralım diyorlar bizi müşterilerimize karşı mahcup ettiniz, biz müşterilerimizin uğradığı hasar konusunda kendilerine ücretsiz hizmetler sunduk, siz telefonlara çıkmadınız.

Huseyin 2.088 Okunma

Cevaplar

 • Radore Hosting Temsilcisi29 Temmuz

  Hüseyin Bey, Kalite standartları gereği hizmet kayıtlarımız, hizmet sonlandırılsa dahi belli bir süre daha kayıt altında tutulmaktadır. Şikayetvar.com üzerindeki iletişim bilgilerinizle yaptığımız sorgulamada önceki dönemlere ait bir hizmet kaydına rastlayamadık. Hizmetinizin kayıtlı olduğu şirket/kişi bilgisi Şikayetvar.com üzerindeki bilgilerden farklı ise konuyla ilgili detayları görebilmemiz için bize iletmenizi rica ederiz. Radore müşterisi değilseniz ve Radore Müşteri ID numarasına sahip değilseniz hizmet aldığınız servis sağlayıcı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Radore Veri Merkezi

 • Huseyin27 Temmuz

  Rastlamanıza imkan yok Çünkü artık sizinle çalışmıyoruz ve zaten verilerini yaktığınız bir müşterinin neden kayıtları görünsün değil mi, arama tenezzülünde bile bulunmadınız çalışmayacagınız tek firma Radore olsun başınız ağrımasın.

 • Radore Hosting Temsilcisi24 Temmuz

  Merhaba, Şikayetvar.com üzerinde yer alan kimlik ve iletişim bilgileriniz üzerinden yaptığımız incelemeye göre Radore'de herhangi bir müşteri ya da destek kaydına rastlayamadık. Konuyu inceleyebilmemiz için Radore Müşteri ID numaranızı bize şikayetvar.com üzerinden mesaj yolu ile ya da [email protected]'a e-posta göndererek iletebilir misiniz? Radore müşterisi değilseniz ve Radore Müşteri ID numarasına sahip değilseniz hizmet aldığınız servis sağlayıcı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Radore Veri Merkezi A.Ş.

 • Huseyin18 Temmuz

  Bahanelere devam hem sunucumuzdakı verıelrımızın silinmesine sebep oldunuz, bir de sunucuyu yeniden kurmak için para istediniz yazık size

 • Radore Hosting Temsilcisi30 Mayıs

  Merhaba, Şikayetvar.com profilinizdeki kişi ve iletişim bilgileriniz üzerinden şikayetinizi inceledik fakat id.radore.com müşteri panelimizde bu bilgilerle eşleşen bir kayda veya destek talebine rastlayamadık. Radore müşterisiyseniz, size yardımcı olabilmemiz için müşteri numaranızı paylaşmanızı ya da id.radore.com üzerinden destek talebi açmanızı rica ederiz. Bu şekilde ilgili departmanımız ile görüşüp en kısa sürede size dönüş yapabiliriz. Bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler