30 Eylül
#12696071

Quick Sigorta Poliçe İptali

Aracımı 4 kuruş daha ucuz olsun Quick Sigorta'dan sigortalattım. Şimdi araç satışımı gerçekleştirdim ve sigorta poliçemi iptal talebimi online olarak yapmayı defalarca denedim ancak sistemde plakam bulamadı diye yazı çıkıyor, poliçe numarasını da giriyorum yine bulunamadı diyor. Telefonlarını da açmıyorlar iptal işlemini bir türlü gerçekleştiremiyorum, zaten önceden de acil çekici lazım olduğunda telefondan aradım ancak ulaşamadım. Bir kazadan sonra kendi sigorta şirketimi arayıp ulaşamayıp karşı tarafın şirketine tek seferde ulaşabilmiştim.
Eğer sigorta poliçemin iptali yapılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım ve bütün yasal yolları deneyeceğim.

Seçkin Seçkin 2.346 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Quick Sigorta Temsilcisi30 Eylül

    Seçkin Bey’in şikayeti incelenmiş olup, poliçesi 30.09.2019 tarihinde satıştan iptal edilmiştir. Seçkin Bey’e bilgi verilmiştir. Quick Destek Ekibi'ne www.facebook.com/quicksigorta , www.twitter.com/quicksigorta ve www.instagram.com/quicksigorta hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Saygılarımızla, Quick Destek Ekibi

Ziyaretçi Yorumları