10 Eylül
#12580739

Quick Sigorta İptal İadesi Sorunu

Aracımı sattım ruhsat annemin adına ödemesini babamın kredi kartından yapmıştık babam vefat etti kredi kartı kapandı araç satışı yapıldığı için sigortadan kalan tutarın kredi kartı yerine ruhsat sahibinin IBAN'ına iadesini talep ettik fakat sigorta şirketi kapalı olan kredi kartına iade yaptı bankadan bunu alabilmemiz için veraset ilanı ve mirasçıların bir arada olması lazım neden olacak işi böyle yaptılar anlamadım, ruhsat sahibinin hesabına ödenmesini talep etmek sorun mu ölüm kağıdını da sunduk Adana bölge müdürlüğüne sorunumuz çözülmedi.

Ahmet Ahmet 1.557 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Quick Sigorta Temsilcisi12 Eylül

    Şikayet incelenmiş olup, poliçe iptal iadesi bankaya gönderilmiştir. Durumun banka ile görüşülmesi gerekmektedir. Quick Destek Ekibi'ne www.facebook.com/quicksigorta, www.twitter.com/quicksigorta ve www.instagram.com/quicksigorta hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Saygılarımızla, Quick Destek Ekibi

  • Ahmet12 Eylül

    Tarafıma dönüş yapılmış sorunun incelenip bilgi verileceği söylenmiş sonrasında kimse aramamıştır quick sigortaya bulaşmayın eline düşmeyin adlarıda küçük misyonlarıda müşteri memnuniyeti de.

Ziyaretçi Yorumları