01 Haziran
#12063407

Quick Sigorta İkame Araç Vermiyor!

15 yıldır kasko yaptırırım aracıma ilk defa Quick Sigorta'ya yaptırdım. Herhangi bir kaza durumunda 15 gün ikame araç hakkım olmasına rağmen ve poliçede geçmesine rağmen sadece 7 gün ikame araç verdiler. Ve gerekçe çok komik ekspere ulaşamadık!
Passat marka aracımla kaza yaptım ve Quick Sigorta'yı aradım aracım yakında çıkacak diye 4 günlük istedim ikame aracı. Bana muadil diye Fiat Linea vermek istediler oysa poliçemde muadil araç yazıyordu. Kabul etmedim sonra eski bir Passat verdiler ve benzinli! Ardından servisten aracımın 10 gün sonra çıkacağını öğrenince quick sigortayı aradım ve yine bana aynı şekilde Fiat Egea verdiler kabul etmedim sonra Passat verdiler. İkame Aracımı aldıktan sonra firma yetkilisi kiralamanın sadece 3 gün olduğunu söyledi. Bende 11 daha hakkım olduğunu söyledim. Yetkili de uzatmanın yapılacağını söyledi. Fakat her gün Quick Sigorta müşteri hizmetlerini aramama rağmen oyaladılar ve aslında 15 gün hakkım olmasına rağmen sadece 7 gün kullanabildim.

Zafer Zafer 1.341 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zafer11 Haziran

    Evet aracımı teslim aldım fakat teslim alana kadar kasko şirketim Quick Sigorta ikame vermesi gereken aracı,7 gün araç alma hakkım olduğu halde bana vermediği için taksiyle gidip geldim. Ve teslim aldıktan sonra sigortanın bana yardım edecek bir yanı olmadığını düşünüyorum. Bundan dolayı paranızı sakın çöp etmeyin ve güvenipte quick sigortaya kasko yaptırmayın derim!

  • Quick Sigorta Temsilcisi11 Haziran

    Zafer Bey'in şikayeti incelenmiş olup, kendisiyle iletişime geçilmiştir. Zafer Bey aracını teslim aldığını ve yardımımıza ihtiyacı olmadığını bildirmiştir. Quick Destek Ekibi'ne www.facebook.com/quicksigorta , www.twitter.com/quicksigorta ve www.instagram.com/quicksigorta hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Saygılarımızla, Quick Destek Ekibi

  • Zafer01 Haziran

    En son bana kiralama firmasından maj geldi ve eksprenıze ulaşamadık aracı teslim etmenız gerekmektedır diye. Oysa daha 7 gün ikame araç hakkım var. Gerekli bütün hukuki yollara başvuru yapacağım ama siz siz olun yolda kalmamak için araçsız bırakacakları için asla quick sigortaya kasko yaptırmayın derim. İlgili her yere yazacağım insanları aldatmasınlar

Ziyaretçi Yorumları