10 Eylül
#12578320

Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi Yanılttı Resmen!

Eşimle İzmit merkezde yolda yürürken bir tane öğrenci çıktı yukarıya çıkıp kayıt yaptırırsam para kazanacağını söyledi. Yukarıya çıktık bir bayan bilgi verdi indirimli fiyatı istediğim zaman kullanacağımı eğer istemezsem de sözleşmenin kendiliğinden iptal edileceğini söyledi. Herhangi bir işlem yaptırmazsam ücret ödemeyeceğim söylenerek aşırı ısrarlarla sözleşme imzalattılar.


Daha sonra 3 ayın sonunda bana ücret ödemezsem icra takibine alınacaksınız diye bir mesaj geldi. Oraya gittiğimde 360 lira cayma bedeli ödemezsem avukatla uğraşacağım söylendi. Sonuna kadar peşini bırakmayacağım bunun.

Tolgahan Tolgahan 4.635 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tolgahan10 Eylül

    Kocaeli yürüyüş meydanında eşimle birlikte yürürken bir tane üniversite öğrencisi yanımıza geldi. Queenzz güzellik merkezinde çalıştığını söyledi. Sizi cilt bakımı yapmaya ikna edersem bana ücret ödeyeceklet dedi. Bizde vicdanımıza yenik düşüp teklifini kabul ettik güzellik merkezine çıktık. Eşime size sadece şu an cilt bakımı yapacağız formalite icabıda bir adet sözleşme imzalatacağız denildi. Ayrıca sözleşmenin daha sonrasında herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde geçersiz olacağı söylendi. Bunun üzerine sözleşmeyi imzalayıp oradan ayrıldık. Aradan yaklaşık 5 ay geçtikten sonra bize borcunuz ödenmediği takdirde avukata verileceksinizdir diye bir mesaj geldi ve 40ü lira borç çıkardılar bize. Bu kurumdan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler