08 Ekim
#12749085

Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi Üyeliğimin İptal Edilmesini İstiyorum

Maddi sıkıntılarımdan dolayı seanslarıma giremeyeceğimi ve iptal edilmesini istediğimi söyledim. Kesinlikle iptal olunamayacağını söylediler. Kalan parayı öde iptal edelim dediler. Param olsa zaten seanslarıma girerim. Hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Daha önce de bu firmadan böyle sıkıntı yaşadım. her defasında zora koşuyorlar.

Makbule Makbule 5.106 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Makbule13 Ekim

    Hala hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Sürekli kendilerini hakli çıkarıyorlar. Yardımcı olacağız diye söze başlayıp avukatla halledersiniz le bitirip kapatıyorlar. Bildiğin para tuzağı. Insanin parası olmayınca canini alacaklar az kaldı. Sürekli mudur değişiyor ve kimsenin kimseden haberi yok. Telefonda insana bağırıyorlar biz iki kelime ettikmi sanki küfür etmişiz gibi üslubunuzu düzeltin diyorlar sürekli bir kendini hakli çıkarma çabaları var amaçları sadece insanları sömürmek.

  • Makbule10 Ekim

    Maddi sıkıntılarım var taksitlerimi ödeyemeyeceğim üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum diye konuştuğum ve kesinlikle iptal olunmayacağını söyleyen daha sonra queenz güzellik salonundan birisi beni arayarak dalga gecermis gibi yarin seansınız var gelecek misiniz diye sordu. Maddi sıkıntılarım var gelemeyeceğimi kaç defa söylemem gerekiyor diye telefonu kapattım. Bir gün sonrası başka bir bayan beni arayarak uzlaşma adı altında eğer ödemezseniz sizi avukata veririz daha fazlasını alırlar diyerek göz Dagi verdi. Bunlara elini veren kolunu kurtaramıyor tek hakli kendileriymis gibi hareket ediyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler