17 Şubat
#11598010

Que Giyim İstinyepark - Kötü Müşteri Deneyimi!

03.01.2019 tarihinde İstinyePark que mağazasından bir mont aldık. Montu alırken mağazadaki teşhir ürünü denediğim için ödemeyi yapmadan önce açılmamış sıfır bir ürün getirdiler. Ürünü kontrol etmeden almış bulunduk ve eşimle birlikte eve gittik. 19.01.2019 tarihinde havaların ısınmasıyla montu çıkarıp giymek istediğimde yakasında bir yırtık tespit ettik ve ürünü mağazaya değişim için geri götürdük. Ürünü satın aldıktan sonra dokunmadığımı üzerine basa basa açıklamama rağmen inceleme için merkeze göndermeleri gerektiğini belirttiler. Mağaza müdürü Ö* bey ve çalışanı G* hanım eşim ve bana oldukça kaba davranışta bulundular. Halbuki sıfır montu getirip direkt paketleyen kendileriydi.


2 hafta geçtikten sonra mağazadan kimse aramadı. Bunun üzerine mağazayı ben aradım ve incelemenin olumsuz olduğunu, üretim hatası olmadığını belirttiler. Daha sonra Ay Marka müşteri hizmetlerini arayarak durumu yukarıda yazdığım şekliyle açıkladım, oldukça yardımcı oldular, dinlediler ve ürünü iade edebileceğimizi belirttiler.


Bunun üzerine Que mağazasını arayıp ürünü değiştirmek istediğimi belirttim, başka bir mağazadan getirtebileceklerini belirttiler ancak geri aramadılar. Sonra mağazaya iade almak için gittiğimde montu getirteceklerini, birkaç güne ellerinde olacağını belirttiler (boşuna gitmiş olduk).


Birkaç gün sonra G* hanım aradı ve montun geldiğini belirtti. Tekrar kalkıp mağazaya gittik ancak bu sefer de montu arayıp bulamadılar, başka birine satılmış olduğunu belirttiler. Yani ikinci kez boşuna vakit harcamış olduk (bir sürü de yol parası). Ö* bey ve G* hanım özür bile dilemediler, ö* bey yanımıza bile gelmedi. Sağ olsun gözlüklü (adını hatırlayamadığım) bir başka mağaza müdürü vardı, o ilgilendi ve yardımcı olmaya çalıştı ancak çok geç olmuştu.


Que çok sevdiğim bir marka olmasına rağmen bizim için bitmiştir. Müşterilerine bu kadar saygısızca davranan başka bir mağaza da görmedim.

Kenan Kenan 14.426 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları