24 Ocak 2014

Que Defolu Ürün Sattı.

Palladium Que mağazasından 31 Aralıkta bir ürün aldım ve mağaza çalışanı bu sırada yanımda benimle ilgileniyordu. Ürünü aldıktan 3 gün sonra ilk defa giymek için dolabımdan çıkardığımda yeleğin arkasında boylu boyunca yırtıklar olduğunu gördüm, ürünü mağazaya götürdüğümde biz böyle bir ürün satmış olamayız diye şaşırdılar ve kesinlikle satmamaları gerekiyordu.

Bunun üzerine ürünü incelemeye gönderdiler ve iplik hatası olduğu belirlendi. Ürünü geri aldıktan sonra para iadesini hemen yapacaklarını söylediler ve bugün üzerinden tam 21 gün geçmesine rağmen para iadeside yapmadılar. Dün aradığımda her zaman söyledikleri gibi haftaya hesabınıza aktarılacak dendi. Que markası,Palladium Que'yu kınıyorum.

Sezil 444 Okunma

Cevaplar

  • Que Temsilcisi25 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Tarafımıza yazılı olarak bildirdiğiniz konu ilgili görüşmek istedik fakat ulaşamadık. Sorun devam ediyor ise [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • Sezil 28 Ocak 2014

    Que firması konu hakkında tek bir dönüş bile yapmadı, ve iadeyi yapacaklarını söylemelerine rağmen hala bir dönüş olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön