QNET Promosyon'a Telefonla Ulaşamadım.

Edip E. |

Ben TK078055 no'lu üyeniz olarak 25.03.2014 tarihinde almış olduğum DN34549454 SİPARİŞ NUMARALI ürünümün iadesini ve ürün karşılığı ödemiş olduğum paranın geri dönmesini istemekteyim. Gereğinin yapılması için istenen evraklarınızla alakalı belgeler için tarafıma dönüşünüzü talep ederim.

Lütfen gerekli olan evrakları 30 iş günü dolmadan tarafıma bildirmenizi gerekli işlemleri yapmanızı rica ederim. Telefon açtım fakat ulaşamadım. Sitenizde iade başvurusu için herhangi bir alan bulamadım, prosedürleri bilmiyorum. Bu konuda beni bilgilendirip iademi gerçekleştirmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Edip E.
  08 Haziran
  11:47

  hiç iyi değil

 • Edip E.
  17 Nisan
  17:42

  Müşteri memnuniyetiniz bu mu sizin verdiğiniz ürünün değeri piyasada hiçbir kuyumcu para biçmiyor ürün kaliteniz gösterdiğinizden çok düşük tüketici haklarına başvuracağım ürünün değeri hakkında bu yüzden geri vermeyi talep ediyorum...

 • 17 Nisan
  10:52

  Sayın bağımsız temsilcimiz;


  * Fiziksel ürün almışsanız, ürünün size teslimatı yapıldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde şirketimize evraklarla birlikte göndermelisiniz.

  Fiziksel ürününüzü 26/03/2014 tarihinde teslim almış bulunduğunuz tespit edilmiş olup ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Bu süreci aştığınızdan dolayı iadeniz kabul edilememektedir.

  Saygılarımızla,
  Network Destek Grubu