Hasan E. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

QNET Promosyon'a Telefonla Ulaşamadım.

Hasan E. |

Ben TK079454 Numaralı 09.04.2014 tarihinde almış olduğum konaklama ürünümün iadesini ve ürün karşılığı ödemiş olduğum paranın geri dönmesini istemekteyim. Gereğinin yapılması için istenen evraklarınızla alakalı belgeler için tarafıma dönüşünüzü talep ederim. Lütfen gerekli olan evrakları 30 iş günü dolmadan tarafıma bildirmenizi gerekli işlemleri yapmanızı rica ederim. Telefon açtım fakat ulaşamadım. Sitenizde iade başvurusu için herhangi bir alan bulamadım, prosedürleri bilmiyorum. Bu konuda beni bilgilendirip iademi gerçekleştirmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün İade Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan E.
  24 Nisan
  09:53

  Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 • 24 Nisan
  09:47

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz;

  Talep ettiğiniz iade işleminiz 22.04.2014 tarihi itibariyle gerçekleşmiştir. Kredi kartı işlemi olduğu için bankadan kontrolünü sağlayınız.

  Hizmetinizdeyiz
  Teşekkürler
  Network Destek Grubu

 • Hasan E.
  19 Nisan
  10:55

  İyi günler, benden istemiş olduğunuz evrakları tarafınıza kargo ile ulaştırdım, beni süreçle ilgili bilgilendirmenizi rica ediyorum.

 • Hasan E.
  14 Nisan
  11:02

  Herşeyi anladımda iade için ne kadar çok şey isteniyor ya..

 • 10 Nisan
  16:17

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz;

  Konaklama ürününüzü 09/04/2014 tarihinde satın almış bulunduğunuz tespit edilmiş olup ürün iadeniz kabul edilmiştir. Mail adresinize göndermeniz gereken evrakların listesi gönderilmiştir, istenilen evraklar tarafımıza ulaştırdıktan sonra yasal süre içerisinde ödemeniz yapılacaktır.

  Hizmetinizdeyiz

  Teşekkürler

  Network Destek Grubu