08 Haziran 2015
Yorum Yap
#3292115

QNET Promosyon Sistem Anlatım Eksikliği!

Yakın bir arkadaşımın yoğun istek ve baskısı sonucu girdiğim bu sistemin güvenilirliliğinden şüphe ettim yakın çevremi bu sistemle tanıştırmaya çalıştım fakat hepsi bu tür sistemlerin yasal olmadıklarını söylediler ve ben hepten şüphelendim.


Bu zamanda kolay para kazanmak cazip geldiği için istemeden de olsa sistemin içinde buldum kendimi fakat güvenilirlilik göremediğim için paramın iadesi ve işlemlerimin tamamlanmasını istiyorum. Ayrıca giriş olmasa da para geleceği söylendi böyle bir şeyin olmadığını daha sonradan söylediler.

Emre Emre 3.739 Okunma

Cevaplar

 • Emre23 Haziran 2015

  hiçbir şey yok mail adresimde taşşak mı geçiosunuz siz insanlarla? 2 hafta oldu daha cevab veren yok.

 • Emre09 Haziran 2015

  Mail adresime göndermiş olduğunuz bildirimde her hangi bir açıklama bulunmamaktadır Şikayetinizin metin düzenlemesi devam etmektedir. Düzenleme bittikten sonra yayına alınacaktır. Yazan sadece bu ben gerekli açıklamayı yaptım bu şirketin yasal olduğuna inanmıyorum nereye başvursam olumsuz yansıdı bana üyelik işlemi iptali ve ücretimin hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum ilk mesajı dikkate aldığınız gibi bunu da dikkate alın ve cevap verin.

 • Emre08 Haziran 2015

  ilk yazdığım mesajda gerekli açıklamayı yaptım aktifleşmiş herhangi bir şeyde yok gelmiş olan herhangi bir üründe yok işlemlerimin yapılıp paramın iadesini istiyorum.

 • Emre08 Haziran 2015

  Orada şikayet bölümü göremedim gerekli açıklamamı buradan yaptığıma inanıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 • QNET Promosyon Temsilcisi08 Haziran 2015

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz; Lütfen bu konuyla ilgili talebinizin takibini [email protected] adresimizden yapınız. Yapılması gerekenler kayıtlı mail adresinize gönderilmiştir. Hizmetinizdeyiz Teşekkürler Müşteri Destek Grubu

Ziyaretçi Yorumları