07 Mayıs 2013 #1783339

QNET Promosyon Paramı İstiyorum!

Yaklaşık 3 yıl önce qnete beni tuhaf yerlere kiraladıkları ofislerine çağırıp şöyle para kazanacaksın böyle para kazanacaksın diye yanıltıp 500$ (dolar) karşılığında üye yaptılar ve ardından şirket hakkında bi takım olumsuz şeyler duyunca ve gazetelerdede haber çıkınca hiç bir para falan iade edilmedi ve hiç de parada kazanamadım ve paramın hesabına yatırılmasını istiyorum.

Mehmet 4.430 Okunma

Cevaplar

  • QNET Promosyon Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Qnet Promosyon firması 18 Aralık 2010 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir. Firmamız bu tarihten itibaren www.qnet.com.tr internet sitesi aracılığıyla üye olmuş kişilere hizmet vermektedir. Lütfen ilgili şirketinizle irtibata geçmeyi deneyiniz. Saygılarımızla, QNET Promosyon, Pazarlama ve Turizm ltd. şti.

  • Mehmet23 Temmuz 2013

    hayır mesaj almadım herkeze yazdıklarını banada yazdılar

  • QNET Promosyon Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Bağımsız Temsilci, Qnet Promosyon firması 18 Aralık 2010 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir. Firmamız bu tarihten itibaren www.qnet.com.tr internet sitesi aracılığıyla üye olmuş kişilere hizmet vermektedir. Bu nedenle bu tarihten önceki işlemlerinizin firmamızla bir ilgisi bulunmadığı için sorduğunuz sorular hususunda size yardımcı olamamaktayız. Teşekkür Ederiz, Network Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön