04 Şubat 2014

QNET Promosyon Ürün İadesi Yapmıyor.

Şirketinizin TK066236 numaralı üyesiyim. 23 Ekim tarihinde La Royale Watch saat siparişinde bulundum. Fakat ürün hala elime geçmemiş bulunmakta. Ürün elime ulaşmadığı için belirtilen sürede iadesini gerçekleştiremedim. Ürünün iadesini ve paramın iade edilmesini istiyorum. Sonuçta elime geçmeyen ürün için nasıl iade talebinde bulunabilirim? QNET Promosyon'u kınıyorum.

Melih 393 Okunma

Cevaplar

 • Melih 09 Şubat 2014

  Tarafıma ait evrakları gönderdim ve şirketinize ulaştığı bilgisini aldım.Ödeme yapılan kredi kartı sahibi üyeniz onayladığını belirten dilekçesini tarafınıza gönderdi.Sonuç hakkında bilgi almak istiyorum.

 • QNET Promosyon Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz, İşleminizin yapılabilmesi için istenen evrakların arasında kredi kartı sahibi tarafında hazırlanmış olan imzalı dilekçesinin de bulunması zorunludur. Lütfen ilgili kişiye ulaşmaya deneyiniz. Ulaşamamanız durumunda kişi bilgilerini mail yolu ile bizlerle paylaşırsanız biz de firma olarak sizlere yardımcı olmak adına kişiye ulaşmaya deneyebiliriz. Saygılarımızla, Network Destek Grubu

 • Melih 05 Şubat 2014

  İade başvuru talebim kabul edildi.Çok güzel.Gerekli evrakları hazırladım.Fakat benim aldığım ürünün ödemesi şirketinizin bir üyesi tarafından gerçekleşti.Ürün alımı esnasında iki dakikada ulaştığım üyeye şuanda ulaşamıyorum. Zaten hazırladığım evraklarda ve qnet promosyondan gelen maillerde ürünü benim aldığım adres ve isimden belli.Bu yüzden dolduracağım bir dilekçeyle ürünün iade ücretinin kendi kartıma aktarılmasını talep ediyorum.Bundan doğacak tüm yasal sorumluluğu üzerime alıyorum.(alımı yapan kişinin hak iddea etmesi üzerine) Aksi taktirde ürün alışının şirketiniz üyelerince yapılması birçok soru işaretine yol acacaktır.(ürün iadesini imkansıza çevirmek v.b) Kabul edilmemesi dahilinde hakkımı yasal yollardan arayacağımı tarafınıza bildirmek isterim.

 • QNET Promosyon Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz, 23.10.2013 tarihinde satın almış olduğunuz ürünün gönderimi 25.10.2013 tarihinde yapılmıştır fakat İlgili adreste bulunamadığınızdan dolayı kargo teslimatı gerçekleştirilememiştir. İade başvuru talebiniz kabul edilmiş olup hazırlanması gereken evrak listesi email yolu ile tarafınıza bildirilmiştir. Bilginize. Saygılarımızla, Network Destek Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön