QNET Promosyon Ürün Hakkında Bilgi Vermiyor.

Saffet T. |

15.05.2014 Tarihinde verdiğim ürünün iptali için tarafına mail yolu ile musteri.iliskileri@qnet.com.tr talepte bulundum. Buradan da 2. olarak ürün iptalimin gerçekleştirilmesini talep etmekteyim.

Ayrıca bir hususu burada dile getireceğim QNET Promosyon sayfanızda ürün siparişi veriliyor buraya kadar herşey gayet normal. Peki ya ürünün hangi aşamada ve İPTAL etmek için bir buton yoktur ? Bu ciddi bir soru işaretidir. Yasal çerçeve içerisinde tarafınıza yazılı haklarımı kullandığımı bildirir gereğini arz ederim.

Etiketler :

Sipariş İptal Sipariş Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saffet T.
  05 Haziran
  14:49

  Sayın Yetkili,

  Öncelikle cevabınızı 3 gün sonra da olsa cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. 02.06.2014 Pazartesi günü çalışanınız seher hanım tarafından arandım, iade evraklarımın incelendiğini iade edilecek tutarında tarafıma ödeneceğini belirtti. Aradan 3 GÜN geçmesine rağmen bu mailide göndermeniz çok manidar. Lütfen İADE işlemlerini gerçekleştiriniz.

  Saygılarımla,

 • 05 Haziran
  11:13

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz,

  Evraklarınız kontrol edilmiş olup ilgili birime teslim edilmiştir.Ödemeniz yapılınca aranacaksınız.

  Saygılarımızla,
  Network Destek Grubu

 • Saffet T.
  02 Haziran
  09:10

  Sayın Yetkili,

  TK082504 No lu üyeliğimin iptalini ve almış olduğum ürünü iade için gerekli tüm işlemleri 24.05.2014 tarihinde kargo yolu ile tarafınıza ulaştırmış bulunmaktayım.27.05.2014 tarihinde tarafınıza telefon ile geri dönüş yapacağınızı belirtmenize rağmen tarafıma geri dönüş yapılmamıştır. İADE işlemleri için 7 iş günü şartı bugün son bulacaktır. Sizden ricam Tarafınıza ödenen ürün ücretinin tarafıma iadesini istiyorum. aksi takdirde yasal yollara başvurmam gerekecektir. Üyeliğimin iptalini de hala sağlamadığınızı görmekteyim. Gerekli tüm işlemleri yapmanız gerektiğini hatırlatır gereğini takdirinize arz ederim.

 • 27 Mayıs
  15:12

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz;

  Mailiniz ve belgeleriniz tarafımıza ulaşmıştır. Evraklarınız incelendikten sonra tarafınıza telefon yoluyla bilgi verilecektir. Lütfen beklemede kalınız.

  Hizmetinizdeyiz

  Teşekkürler

  Müşteri Destek Grubu

 • Saffet T.
  27 Mayıs
  13:46

  Merhaba,

  TK082504 Nolu üyeliğimin iptali ve ürün iadesi için 23.05.2014 tarihinde tarafınıza kargo yolu ile istenilen evrakları gönderdim. 24.05.2014 tarihinde saat: 10.01 de kargo tarafınızdan teslim alınmıştır. Konu ile ilgili tüm işlemlerin ivedi olarak yapılmasını ve tarafıma geri bildirim sağlanmasını rica ediyorum.
  Saygılarımla,

 • 23 Mayıs
  09:10

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz;

  Konaklama ürününüzü 16.05.2014 tarihinde satın almış bulunduğunuz tespit edilmiş olup ürün iadeniz kabul edilmiştir. Mail adresinize göndermeniz gereken evrakların listesi gönderilmiştir, istenilen evraklar tarafımıza ulaştırıldıktan sonra yasal süre içerisinde ödemeniz yapılacaktır.

  Teşekkürler

  Müşteri Destek Grubu