QNET Promosyon Söylediği Değerde Ürün Göndermedi.

Edip E. |

Ben TK078055 nolu üyenizim. Sizden almış olduğum ürünüm geri verme zamanı geçti ama yaptığım araştırmaya göre verdiğiniz ürünün değerinde olmadığı tespit edilmiştir. Ürünü geri vermeyi ve ücretini geri almayı istiyorum. Aksi takdirde Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım.3 gün içinde de cevabı bekliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  16:26

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz;

  Ürünlerimizi bir tüketici olarak size teslim edildiğinde beğenmeyebilirsiniz ya da fiyatını fazla bulabilirsiniz fakat satın aldığınız andan itibaren Tüketici hakları sizin için de geçerli olur.İadelerde sadece bu kurallar geçerli olduğundan dolayı bu haklarını (teslimattan itibaren 7 iş gününü) kullanmayan kişilerin daha sonra hiçbir sebeple iadelerini kabul edememekteyiz.İade başvurunuzla yasal haklarınızı bu konuyla alakalı olan resmi kurumlardan da sorgulatıp detayları o kurumlarla da görüşebilirsiniz.

  Hizmetinizdeyiz

  Teşekkürler

  Müşteri Destek Grubu

 • Edip E.
  11 Haziran
  12:56

  onu bizde biliyoruz ürünün fiyatından bahsediyorum efendim.Fiyat sizden satın aldığımız kadar yüksek değil hatta değeri de çok düşük hiç kimse paha biçmiyor ben bundan bahsediyorum.Verdiğiniz cevap hep aynı bunu değiştirin de normal bir şekilde sohbet edin .Yazıyı kopyala yapıştır yapmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz... Müşteri memnuniyeti sıfır.Bendeki ürün hiç kullanılmamıştır.Hediye etmeden önce fiyatını sordurayım dedim sizin verdiğiniz fiyatla alakası bile yok .Şimdi gelmişsiniz buraya hep aynı yazıyı yazıyorsunuz.Ürününüzü geri alın da nasıl bir firma olduğunuzu görelim.Böyle konuşarak hep müşteri kaybedeceksiniz.Bu yorumları herkes görüyor...

 • 11 Haziran
  12:48

  Sayın Bağımsız Temsilcimiz;

  * Fiziksel ürünlerde teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde ürününüzü iade edebilirsiniz.
  Fiziksel ürününüzü 26/03/2014 tarihinde teslim almış bulunduğunuz tespit edilmiştir. Başvuru tarihiniz belirtilen süreci aştığından dolayı iadeniz kabul edilememektedir.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Destek Grubu