08 Nisan 2013

QNET Promosyon Para İadesi İstiyorum!

2010 yılında QNET perakende ve tüketici ürünleri firmasına üye oldum. 1, 660 dolar para karşılığında 5 sene içinde kullanılacak ürün olarak tatil paketi aldım. üyelikten vazgeçtim ama yetkililer qnetin hong hong firması olduğu için parayı alamayacağımızı söyledi. ilgilenmekte istemediler.

Üyelikten vazgeçen kredi kartıyla ödeme yapanlar paralarını alabildi ama nakit ödeyenler paralarını alamadı. ben nakit ödemiştim. parayı alamasam bile tatili yapalım diyoruz ama türkiye Qnet yardımcı olmuyor. hong honga bağlıymışım oraya da ulaşmak zor. facebook türkiye sayfası bile kullanılmıyor. paramı almak istiyorum. şikayetçiyim.

Çiler 4.802 Okunma

Cevaplar

  • QNET Promosyon Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Qnet Promosyon Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti., internet üzerinden satış yapmak suretiyle ticari faaliyet yürütmekte olup, belirtilen ticari faaliyetine 18 Aralık 2010 tarihi itibariyle başlamıştır.Şirketimizin TEK VE YEGANE internet sitesi http://www.qnet.com.tr olup, sadece bu site üzerinden satış yapmaktadır. Yani belirtilen internet sitesi adresi dışında hiçbir adres ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Qnet Promosyon Pazarlama ve Turizm Ltd. Şti.

  • Çiler 09 Nisan 2013

    tamam 18 aralık 2010 da kuruldunuz.peki 40 tl verip türkiye qnete geçenler size baglı degilmi? ondan önceki firma hangisi lütfen ulaşabilecegimiz telefon no verin.

  • QNET Promosyon Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Bağımsız Temsilci, Qnet Promosyon firması 18 Aralık 2010 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir. Firmamız bu tarihten itibaren www.qnet.com.tr internet sitesi aracılığıyla üye olmuş kişilere hizmet vermektedir. Bu nedenle bu tarihten önceki işlemlerinizin firmamızla bir ilgisi bulunmadığı için sorduğunuz sorular hususunda size yardımcı olamamaktayız. Satın almış olduğunuz ürünün kullanımı ve/veya iadesiyle ilgili lütfen ilgili şirketle irtibata geçiniz. Saygılarımızla, Network Destek Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön