22 Ekim 2016

QNB Finansbank Kredi Limit Tahsis Ücreti!

Yaklaşık 3 sene kadar önce Finansbank Yıldırım şubesinden 36 ay vadeli ticari kredi kullandım. Krediyle beraber ben istemediğim halde 1000 TL kadar bi KMH arti para hesabı açıldı. Ve bunun sadece kullanıldığında faiz uygulandığı belirtirdi herhangi bir kart ücreti yıllık aidatı olmadığı söylendiği halde 3 sene boyunca her ay değişik kalemler altında kesintiler yapıldı.

Her sene kredi limit tahsis ücreti adı altında kesintiler yapıldı. 2014 2015 ve 2016 yıllarına yapılan yıllık aidat ve kredi tahsis ücretlerinin iadesini talep ediyorum. Bu kesintilerin çıktılarının bana bir döküm olarak hazırlanıp ulaştırılmasını istiyorum!

'aydogan 174 Okunma

Cevaplar

  • 'aydogan 25 Ekim 2016

    Şikayet ile ilgili hala dönüş yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön