07 Mart
#11683730

Qnb Tur Tam Bir Fiyasko!

Qnb Tur tam bir fiyasko. Qnb Tur tarafından geçen yıl 5 Mart'ta 0212 917 57** numaralı telefondan F*** hanım tarafından arandım. Başka bir firmadan üyeliğim olduğunu söyledim ve kullanma şansım olmadığı için reddettim ancak beni arayan F*** hanım üyeliğimin 18 ay olarak yapabileceğini belirtti. Ben de bunun üzerine üyeliğe dahil otellerin listesini istedim. İlk olarak bana içinde Marriot Beşiktaş Grand Tarabya vb... Upper class otellerin olduğu bir world dokümanı gönderildi. Ayrıca ıatı üyesi bir şirket olmalarından dolayı 1.5 sene sonunda üyelikteki hakların kullanılamaması durumunda eşdeğer tutarda uçak bileti sağlanacağı bilgisi verildi. Buna istinaden üyeliği kabul ettim bana gelen kartlarda 1 yıl süre verilmesi nedeniyle geri mail attım.


Sistemde gerekli düzeltmenin yapıldığı bilgisi F*** hanım tarafından verildi. Geçtiğimiz 2018 Mart ayından bu yana yaklaşık 5 veya 6 kez İstanbul'un en az 9-10 bölgesinden bir otelde önceden arayarak ya da mail atarak yer ayrıltılmasını istedim ancak bana ya kontenjanın dolduğu ya da o bölgede uygun otel olmadığı bilgisi verildi. Nihayet 9 Mart 2019 için 15 Şubat'tan bu yana süren kavga dövüş sonucu bir gün ayarladım. 2. gün için tüm Mart'ta İstanbul'un 10 bölgesinde hiç yerlerinin kalmadığı bilgisini aldım.


Aboneliğimin kalan tutarının uçak bileti olarak verilmesini istedim "öyle bir opsiyonumuz bulunmamaktadır" denildi. Son olarak üyeliğimin ne zaman bittiğini sorduğumda ilk gün bana 1.5 yıl üyeliği veren F*** hanım üyeliğimin (1 yıl dolmadan) 5 Mart 2019'da bittiğini söyledi. Ben mailden bahsedince sistemde hiçbir şey kaydetmediklerini anladığım Qnb Tur bana "üyeliğiniz olsa olsa ay sonuna kadar uzamış olabilir ve maalesef ay sonuna kadar hiçbir otelde yerimiz yok" denildi. Ben de onlara beni veritabanlarından silmelerini ve bir daha asla aramamalarını söyledim.

Ömür Ömür 398 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları