24 Ekim 2016 #6766069

QNB Finansbank Kredi Kartı Kandırması!

Finansbank'a ait kredi kartımla son 15 gündür hiçbir yerde alışveriş yapmamış olmama rağmen, kart bilgilerim ile internet üzerinden işlem yapıldı. Harcama SMS'i tanımladığım için gelen mesajlar üzerine, bankayı arayıp kartımı iptal ettim. (bir çok banka bunu fraud kontrolleri ile kendisi fark edip müşterilerini uyarırken, Finansbank ancak müşterisinden gelen uyarıyla uyanabiliyor) durumu bildirdikten sonra, önce harcama itiraz formunu gönderdim. Tabii bu arada çağrı merkezindeki bu konudan bihaber agentlara derdimi anlatmaya çalıştım.


Daha işlem yapıldıktan 3 dakika sonra bildirdiğim ve ben bildirdiğim sırada halen provizyonda olan işlem, bankanın saçma prosedürleri ve ilgisizliği sayesinde hesabıma geçiyor ve bankanın gözlerinin önünde, iletişim halindeyken kandırılıyorum! Banka ancak 45 gün sonra işlem yapacakmış! Tebrikler qnb Finansbank.

Sahin 634 Okunma

Cevaplar

  • Sahin24 Ekim 2016

    Tabiikide, provizyonda bekleyen işlemi önce işleme alıp sonrada incelemek bankanızın ulaştığı ileri sahtekarlığı gözler önüne seriyor. Sizin şikayet kanallarınız cevap veremediği için bu tip platformlar ile sesimizi duyurabiliyoruz! Ancak değerlendirmeye alıp sadece düşünüyorsunuz, sürecin detaylarını asla bildirmiyorsunuz! Sorunda tam olarak burada yazdığınız gibi, değerlendirmeye alıp sonra hiçbir şey yapmayışınız.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön