02 Nisan
#11792375

QNB Finansbank'ın Kredi Mağduriyeti!

850967** müşteri numarasıyla QNB Finansbank'tan aldığım kredinin bitmesine 6 ay kala benden kredi limit tahsis ücreti adında 1.000 TL para aldılar. Hiçbir şekilde böyle bir para alınacağını baştan söylemediler. Bu aldıkları haksız parayı geri almak için her türlü yasal hakkımı arayacağım. Bir daha da QNB Finansbank'ın kapısının önünden geçmeyeceğim.

Muharrem Muharrem 175 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muharrem05 Nisan

    Bankadan geri dönüş yaptılar, her kredi alana söylemedikleri halde, ufak harflerle yazılan ve benimde imzaladığım belgede kredi limit tahsis bedeli adında ayrıca para alınabileceği belşrtilmiş. Siz siz olun o belgeleri iyice okunadan sakın QNB Finansbank'tan kredi fakan almayın. İki katı masraf ödemeyin. Tüketici Mahkemesi'ne vereceğim, sonucu buradan açıklayacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları