QNB Finansbank'de Bloke Mağduru Oldum

Cem Cem3 hafta önce

Benim tarihini hatırlamadığım bir bloke mevcut maaş müşterisi olduğum için bana sunulan tek şey kimlik kartımla gidip banka şubesine maaşımı almak sebepse para giriş çıkışından bahsediyorlar benim ödemem var ise para gelecekse hangi şekilde giriş çıkış olacak. 

Kredim var idi blokeden dolayı tümünü kapatmak mecburiyetinde bıraktınız ben emekli okuma yazma bilemeyen birimiyim ki kimlikle maaşımı çektiriyorsunuz. Her ay bunu bana çektiriyorsunuz. Sonuç hiçbir şey değişmiyor artık cidden yeter bana ulaşın yoruldum ödemelerim geciktiğinde ulaşılan biriyim ama nedense ben size ulaşamıyorum blokeden.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler