20 Temmuz 2017 #8912072

QNB Finansbank Zorda Olan Müşterisine Sıfır Tolerans Sloganı İle Çalışan Banka!

QNB Finansbank hesap bloke etmek, bloke kaldırmak, geciken borcunuzu kendine has saçma sapan uygulamalar ile tahsil etmeye çalışan yegane kuruluştur. Zorda olan müşterisine sıfır tolerans sloganı ile çalışan bu banka ile eşimin tüm irtibatını kestirip bütün yakın çevreme bu banka ile çalışmaması gerektiğini iletmek artık benim görevim.


Geciken kredi kartı ödemesini müşterisi yerine müşterinin anne babasını aramak gibi saçma sapan uygulamaları var. Parayı işletip zamanında vermemek için 1 kuruş alacağı bile varsa bunu bahane ediyorlar ki bunun sizin alacağınız ile bir bağı olmasa bile.

Alper 823 Okunma

Cevaplar

  • Alper20 Temmuz 2017

    Tarafıma herhangi bir bilgi vermenize gerek yok ilginiz için teşekkür edemeyeceğim kusura bakmayın çünkü teşekkür edilecek bir banka değilsiniz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön