22 Ekim 2016 #6753202

QNB Finansbank Yasal Dayanağı Olmayan Yıllık Kart Aidatı Yansıtıldı!

Cardfinans kredi kartımın 93,50 TL olan yıllık kart aidatının tarafıma iadesini istiyorum. Bu uygulama, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen "sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Bundan dolayı bu uygulamaya itirazımı önce bu site aracılığı ile yapıyor ve kesilen 93,50 TL yıllık kart aidatı ücretinin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı ve tüm yasal haklarımı kullanacağımı bilmenizi isterim. Böylelikle sadece bu sene için değil geçmişte farkında olmadan kesilen kart ücretlerinin iadelerini de talep edeceğim.

Ceyda 222 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda24 Ekim 2016

    Bankadan mesaj aldım iade edildiğine dair bu yüzdne teşekkür ederim. Fakat bu kart aidatı her sene sorun yaratıyor artık bence bir çözüm bulunmalı ve kart aidatı alınmamalı, zaten kullanıyoruz ve siz kazanıyorsunuz bir de haksız yere ne gerek var ücretle bizi mağdur ediyorsunuz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön