25 Ekim 2016

QNB Finansbank Yapılandırma Talebi

QNB Finansbank'tan mesaj olarak yapılandırma talebi geldi. Geri dönüş yaptım. Telefonla konuştuğum görevliye 48 ay olarak mesaj geldiğini 10 ay olursa kabul edeceğimi yoksa kabul etmek istemediğimi ilettim. Daha sonra bir mesaj daha geldi 48 ay olarak. Yine aradım bütün isteklerimi ilettim. Buna rağmen bana sormadan faiz oranını ve ödenecek rakamı bana bildirmeden 48 aya bölüp kartımı kapatmışlar diye mesaj geldi.


Karşımda hiçbir kişi olmadan bana rakam bildirmeden kafalarına göre yapılandırıp bana mesajla geri dönüyorlar. 3000 TL borca 1900 TL faiz kime sorup yaptınız, onay aldınız belli değil. Kartımı kapatmışlar. Bireysel ödemelerim fatura ödemelerim var. Yapılandırmayı iptal etmek istiyorum. Ben resmen karşında muhatap görmeden zor durumda kaldım. Bunu inceleyip bana dönülmesini istiyorum.

Ahmet 371 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Kasım 2016

    hiçbir şekilde yardımcı olunmadı

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön