Deprem destek listelerine hızlı erişin!
QNB Finansbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Qnb Finansbank Ve Enpara Çıkmazı!

353
Hayri
Hayri 11 Ocak 16:11

10.01.2023'te QNB Finansbank Keçiören Sanatoryum şubesine gittim ve aynı finans grubunundaki Enpara ® hesabına burada miktarını belirtmek istemediğim tutarda nakit yatırmak istediğimi belirttim. Şube yetkilileri "imza sözleşmesi / imza kartonu'nun" güncel olmadığını belirterek nakit bakiyeyi almadılar. Şubeden ayrılmadan Enpara müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilettim ve güncel olmayan bilgilerim hangisi ise ne şekilde güncelleyeceğimi sordum.

16:23'teki bu kayıtta şubenin 17:00'da kapandığını belirttim ve yanımdaki bakiyeyi de paylaştım. Herhangi bir cevap gelmeyince 16:45'te tekrar aradığımda 16:23'te alınan bir kayıt olmadığını söyledi, hikayeyi baştan anlatarak durumun aciliyetini bildirdim. Tabi ki 17:00'a kadar herhangi bir dönüş olmadı ve şube kapandı, tüm bakiye sırt çantamda, iş yerimden epey uzakta olan evime gitmek zorunda kaldım. Çok şükür başıma bir şey gelmedi ve bu şikayeti yazabiliyorum.

11.01.2023'te Enpara çözüm merkezinden arandım ve şube ile yaptıkları görüşmede; "imza tutarsızlığı" olduğu için şubeden bakiyeyi alamadıklarının bildirildiğini ilettiler. İmza tutarsızlığından bahsetmek için benim bakiyeyi kendilerine vermem ve benden imza alınması gerekirdi ancak şubedeki görevliler benden nakit bakiyeyi hiç almadılar, doğrudan bir eksiklikten bahsettiler. Çözüm merkezine bunu bildirdiğimde de QNB Finansbank Keçiören Sanatoryum şubesini aradıklarını ve kendilerine bu yönde bilgi verildiğini paylaştılar.

Bunun üzerine dilerlerse, şube içi güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyebileceklerini, benim şubede hiçbir zaman imza aşamasına gelemediğimi ve imza tutarsızlığından bahsedilemeyeceğini bildirdim. Her ne olursa olsun "yalan" kötü bir huydur. QNB Finansbank ilgili şubesinden ve çözüm üretemeyen Enpara çözüm merkezinden şikayetçiyim. Bu süreçte Enpara uygulaması yazılı çözüm merkezinde karşılaştığım hizmet kusuruna hiç değinmiyorum.

Derdimi anlatmaya çalıştığım görevli; "o esnada kasa müsait olmayabilir" dedi, kendisine bakiyeyi benim yatıracağımı, acaba kasalarında nakit koyacak yer kalmadığını mı demek istediğini sormak zorunda kaldım. Çünkü tüm yaşananları anlatmama rağmen bana böyle bir cevap verdi. Müşterileri anlamak için önce dinlemek, okumak gerekir. İki gündür şaka gibi durumlarla karşılaşıyorum ve yeterli bir açıklama yapılamıyor.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank11 Ocak 16:11

Benzer Şikayetler

profile
84
19 Kasım 2022

QNB Finansbank Yaşamımı İdame Ettiğim Parama Bloke Koyması Paramı Vermemesi

QNB Finansbank Sultanbeyli şubesi hesabıma bloke koymuş hem de 2.550 ve 10000 TL seklinde ne uyarı var ne de başka bir bildiri anında dondurmuş yaşamsal parama el koyuldu müşteri temsilcileri Sultanbeyli QNB koydu diyor Sultanbeyli biz koymadık diyor şubeye gelin diyor yaşamsal parama el koyma hakkı...

profile
453
12 Ekim 2022

Qnb Finansbank İadesi Yapılmayan Ödeme

13 Temmuz, Pendik Marina Yapı Kredi Bankası ATM sinden 200,00 TL çektim;fakat ekranda bir uyarı belirerek istediğim tutarın ATM de ki para çıkışından çıkışı yapılmadığı gibi QNB cep şube tarafından -200 bakiye görüntülenmiştir. Şikayetim üzerine 3 ay sonra paranın tarafımca alınmadığı onaylanmış; an...

profile
3.224
29 Eylül 2022

Qnb Finansbank Emekli Maaş Promosyon Mağduriyeti

5-6 Eylül'de maaşımı QNB Finansbank'a taşıdım. Kendileri bir hafta - 10 gün içinde yeni kartın geleceğini ve önceki bankadaki emekli maaşımın yattığı aynı gün maaşımın yatacağını (maaşım önceki bankada her ayın 25 inde yatardı), 2-3 gün sonra da maaşımı taşımam karşılığında vadettikleri promosyonun ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .