17 Nisan
#11857532

QNB Finansbank Üye İş Yeri Olarak Mağdur Ediyor!

QNB Finansbank Çarşı Güneşli Şubesinde 3 farklı firmamızın vadesiz hesaplarından kredi tahsis ücreti adı altında toplamda 3.000 TL gibi bizim rızamız dışında kesintiler yapıyor. İadelerini genel merkezden istememize rağmen geri göndermiyorlar. Üstelik kredi limiti talebimiz olmamasına rağmen. Bu konu ile ilgili tarafımıza iadelerin yapılmaması durumunda Tüketici Hakem Heyeti de dahil olmak üzere yasal yollardan hakkımızı arayacağımızı bildirmek isterim.

Emrullah Emrullah 203 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emrullah28 Nisan

    Hem aramıyorsunuz hem de dalga geçiyorsunuz

  • Emrullah17 Nisan

    Sayın finansçı bekliyorum hala kimse bir dönüş yapmadı, kimse aramadı, klasik cevap cümlelerinizle oyalamayın lütfen. Telefon numaram profilimde mevcut.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları