21 Ocak
Yorum Yap
#11477317

QNB Finansbank Ücretsiz Olan Karttan Ücret Kesilmesi!

Üniversite için olan GO karttı 3 yıldır düzenli kullanıyor ve ödüyordum. Ücretsiz olduğu için devam ettirirken 28 TL gibi bir rakam hiçbir bilgilendirme yapılmadan kattan çekilmiş. Bu konuda şikayetçiyim ve insanları bilgilendirmeden ücretsiz bir karttan nasıl para kesilir! Bu işlem yasal değil sonuna kadar şikayetçiyim! En kısa zamanda kartı iptal ettirip çevremi uyaracağım!

Nagehan Nagehan 2.354 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Nagehan'ın Teşekkür Mesajı24 Ocak

    Ne kadar habersiz kesim yapmış olsanız da durumu söyleyince çözüm üretmeniz ve iki gün sonra hesabıma yatmış olması beni sevindirdi. Teşekkür ederim.

  • Nagehan24 Ocak

    Ne kadar habersiz kesim yapmış olsanız da durumu söyleyince çözüm üretmeniz ve iki gün sonra hesabıma yatmış olması beni sevindirdi. Teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları