QNB Finansbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

QNB Finansbank Tam Bir Hayal Kırıklığı

797
Yeliz
Yeliz 19 Aralık 2022 18:11

Hayatının pişmanlığı ne diye sorsalar AGT Kurye ® ve bununla iş birliği yapan firmalar derim. O kadar pişmanım ki QNB Finansbank'tan kredi kartı talebinde bulunduğuma. 2 aydır gelmeyen bir kargo akşam 22.00 da "adresinizde bulunamadınız için kargonuz teslim edilememiştir" mesajları, çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanamamak, kurye'ye hiçbir şekilde ulaşamamak ve tarafıma mağduriyetin giderilmesini istediğim telefonun hiçbir şekilde yapılmaması. Sürekli bir otomatik mesaj sürekli bir oyalama. Kurye ile iletişim kurmak istediğimi durumun bir aciliyeti olduğunu defalarca söylememe rağmen neticelenmiş bir durum söz konu değil. QNB Finansbank'a durumu ilettiğimde çözüme kavuşturacaklarını söylemişlerdi ama yapmadılar. Maalesef ki kurye firmasının yaşattırdığı bu ikinci mağduriyetten dolayı kredi kartımı iptal edeceğim. Gelmesinin bu saatten sonra bir anlamı kalmıyor. Nişan ve düğün arifesinde olduğumu ödemeler yapmam gerektiğini hem AGT Kurye'ye hem de QNB Finansbank'a dile getirmeme rağmen sonuç yine hüsran. Tam bir hayal kırıklığı.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank19 Aralık 2022 18:14

Benzer Şikayetler

profile
151
04 Mayıs

QNB Finansbank AGT Kurye'nin Hizmetiyle Yaşanan Sorunlar

Bu firma ile yaşanan sorunlar başta QNB olmak üzere diğer müşterileri de etkilemektedir. Adresime kartım asla gelmiyor ve firmayı aradığımda şubesi olmadığını söylüyorlar. Kartım geri gidiyor ve geri geliyor. Bu durumdan çok rahatsızım ve QNB'yi şikayet edeceğim.

  • profile
1 Destekçi
profile
215
30 Mart

QNB Finansbank Kredi Kartım Adresime Teslim Edilmiyor

AGT Kurye'ye i*** adına bir adet QNB Finansbank kredi kartı 15 Mart kuryeye veriliş tarihidir teslim tarihi ise 23 Mart'tır ve gecikme yaşanmıştır kesinlikle kurye veya müşteri temsilcine bağlanılmıyor mağdurum.

profile
500
17 Ocak

QNB Finansbank Şubede Sıra Gelmemesi

Merhaba. Bu sabah QNB Finansbank Antakya şubesine, banka açılış saati olan saat 9:01 de giriş yaptım. Evet 9:01. Giriş yaptıktan sonra 4501 sıra numarasın ı alarak beklemeye başladım. Bankaya giren 3. Kişiyim. Fakat benden önce 5-6 kişi işlem yapmasına rağmen bir türlü sıra bana gelmedi. Banka görev...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .