Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

QNB Finansbank Taksit Oyunu Yapması

profile
09 Haziran
1.015

05.06.2023 tarihinde QNB Finansbank kredi kartımla 2+4 şeklinde taksitlendirilen 4 adet oto lastiği aldım. Bugün mobil bankacılık hesabıma girdiğimde yalnızca 2 taksit yapıldığını fark ettim. QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucunda bankanın politikaları gereği yaklaşık 3 hafta önce taksit kısıtlamasına gittiğini söylediler.

QNB Finansbank Logo
09 Haziran 14:59

Benzer Şikayetler

QNB Finansbank Mağdur Etti, İlgilendi Ama Telafi Etmedi

profile
14 Temmuz
1.625

QNB Finansbank kredi kartım için mobil üzerinden baktığımda Hepsiburada'dan 10bin tl üstünden alışveriş için altı taksit kampanyası vardı. Detayları incelediğimde herhangi bir kısıtlama yoktu. Telefon almayı düşündüğümden emin olmak için müşteri temsilcisini aradım. Telefon alacağımı, QNB mobilden g...

QNB Finansbank Mağdur Etti, İlgilendi Ama Telafi Etmedi
QNB Finansbank Mağdur Etti, İlgilendi Ama Telafi Etmedi

QNB Finansbank  Mobil Hesap Müşteri Hizmetleri Güvenlik Blokesi

profile
05 Ocak
323

QNB Finansbank hesap açtım ve mobil bankacılığına giremiyorum güvenlik sebebiyle bloke konulmuş. Müşteri hizmetlerini arıyorum kısıtlama var ve hiçbir şekilde cevap alamıyorum işlem devam ediyor deniliyor. Bir an önce çözülmesini istiyorum artık hesabımın düzelmesini istiyorum.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Kısıtlaması

profile
08 Aralık 2022
637

QNB finans bankası müşteri hizmetlerine bağlanma kısıtlaması gibi bir saçmalık olabilir mi mobil bankacılık şifresi almak için şubeye gittim müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler ama müşteri hizmetlerine bağlanma kısıtlamam varmış ve kaldırılmadı

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Kısıtlaması
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
Benzer Şikayet Yaz