23 Kasım 2016 #7023926

QNB Finansbank Sanal Pos Hizmet Bedeli Haksız Kapatılması Ve İade Talebi

Firmamız olarak Finansbank'tan tek sefer alınması kaydıyla 12.03.2016 tarihinde ödediğimiz 284,76 TL karşılığında sanal pos hizmeti satın aldık. Aynı zamanda mobil poslarda istedik. Sözleşmede mobil posların ücretlerinin alınacağı ve kabul etmediğimizi belirttik ama müşteri temsilcisi e***bey alınmayacağının sözünü verdi. Ama banka bizi yine yanıltmadı ve paralar kesmeye başladı. Hesabımızdan onayımız dışında haksızca aldıkları 500 TL civarında bir tutardan sonra kasım ayı başında mobil posların kapatılması talimatını ilettik. Ayrıca para iadesi istedik.


Bu esnada sanal posu da kapatmışlar, onaysız. Sanal posa bizim ödediğimiz para boşa gitmiş oldu. Çözümü için firmamıza gelme lütfunda bile bulunmuyorlar. Ayaklarına gitmemizi istiyorlar onca işimizin arasında. Boşa harcayacak vaktimiz olmadığı için yeni bir imza olmadan acil açılmasını, olumsuz ise paramızın iadesini talep ederim.

Emre 805 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Kasım 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön