15 Kasım 2016
Yorum Yap
#6950859

QNB Finansbank Onayım Olmadan Kartım İle Yurt Dışından Alışveriş Yapılmış!

14/11/2016'da haberim ve onayım olmaksızın yapılmış bu alışverişler sırasıyla saat 15:57 279.99 İngiliz Sterlini, 15:58 146.50 Sterlin,15:59 145, sterlin ve 199.98 sterlindir. Akabinde birkaç alışverişi banka farkına varıp onaylamamıştır.


Tarafımca yapılmamış, onayım alınmamış yurt dışı kaynaklı bu alışverişler ard arda 1-2 dakika içerisinde farklı sitelerden, firmalardan yapıldığı açıkça görülmektedir. Böyle bir durum da haberim olmadan yapılmış alışverişlerden sonra çekim denemesi yapılmış ve tarafıma QNB Finansbank sadece mesaj ile uyarıda bulunmuş olması işlemin teyit edilme süresinin uzama zafiyetini doğurduğu bariz ortadadır.


Müşteri hizmetleri ile görüştüm. E-mail ile gönderdikleri formu doldurup söylenilen faks numarasına iki sayfalık formu doldurup fakslamış bulunmaktayım. Bu haksız, onayım olmadan yapılan alışverişlerin iptalini ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

Yusuf 504 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf17 Kasım 2016

    İnternet şube provizyon kısmında gözüken 4 firma ile ingilizce yazışarak para iadesi talep ettim. 4 firma da birkaç gün içinde paranın iade edilecği konusunda bilgi verdi ve akabinde hesap kesim günü olan 15 Kasım da bir firma para iadesi yaptı. 16 Kasım da ekstre kesildi bu para iadesi yansıdı fakat provizyonda ki bir tutar yansıdı. Bu sırada kartım yeni kartla değiştiği için internet şubem de detayları göremiyorum. 45 güne kadar incelenebilir denilmekte. 1 dk arayla 10 kadar deneme yapılmış ilk 4 ü başarılı olmuş mail order yoluyla yapılan bu alışverişlerden onayım olmaksızın yapıldığı bariz ortadadır. Şimdi ekstreyi ödersem kabul etmiş olacağım bu haksız onaysız durumda tarafıma ne zaman bilgi verilecektir?

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Kasım 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler