Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Yetersizliği

profile
01 Haziran
406

QNB Finansbank bankamatik kartım süresi bitmiş yenilemek için müşteri hizmetlerini aradım ama bir türlü istediğim hizmeti alamadım ve mobil uygulamamda kitlendi bunun için yardım alacaktım ama arayınca sistemden asistan cevap verdiği için istediğim hizmeti alamıyorum. Qnb Finansbank bir daha kullanmayacağım.

QNB Finansbank Logo
01 Haziran 21:28

Benzer Şikayetler

1

QNB Finansbank Banka Kartımın Banka Tarafından Kaybedilmesi

profile
06 Haziran
273

QNB Finansbank hesabımın bağlı olduğu Tarabya Şubesine teslim edilmek üzere talep ettiğim bankamatik kartımın şubeye teslim edildiği ile ilgili SMS 2 Haziran cuma günü tarafıma ulaştıktan sonra bugün kartımı almak üzere şubeye gittiğimde, diğer bankalarda olmayan bir uygulama olarak sıra numarası al...

QNB Finansbank Banka Kartımın Banka Tarafından Kaybedilmesi
1

QNB Finansbank Vasi Kararını Dikkate Almıyor, Ciddiyetsizlik Var

profile
05 Nisan
5.384

QNB Finansbank hakkında şikayetim var. Kısıtlı adayı babam adına vasi kararım çıktı. Vasi kararı ile bankamatik kartı kullanması izni veriliyor. Fakat banka elindeki karar ile sadece bankadan çekmeye müsaade ediyor o da pazartesi günü evrakları veriyorum sabahtan abi öğlen gel gidiyorum. Abi saat 4'...

1 Destek

QNB Finansbank Banka ATM Para Yatırma Sorunu

profile
25 Ocak
677

21.12.2022 de QNB bankamatik kartımla Akbank ATM sinden para yatırdım QNB hesabıma geçmedi 1 ayı geçti uğraşıyorum yazmadığım yer aramadığım yer kalmadı halen çözüm bekliyorum. Her iki bankada hiçbir şekilde çözüm üretmiyor hep ucu açık cümleler kullanıyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
Benzer Şikayet Yaz