21 Mart
#11743416

QNB Finansbank Kredi Tahsis Ücreti Kesti!

Hesap numaram: 7230*** numaralı hesabımdan her yıl düzenli olarak 841.26 TL kredi limit tahsisi altında devamlı para çekiyor kimse sizden bana kredi limit tahsisi yapın demiyor.


QNB Finansbank kadar kötü bir banka yok müşterisini bu kadar mağdur eden bu kadar sıkıntıya sokan bir banka yoktur. Bir daha hiçbir şekilde bankanızla çalışmayacağım bütün hesaplarımı kapatacağım 2 yıldır hakkınız olmayan para alıyorsunuz ve G** hanım Şirinevler şubesindeki bayan bana her yıl bu para kesilecek diye hiçbir şekilde söylemedi. Bana söyleseydi hiçbir işlem yapmazdım o bankada.


Bilgi verilmeden sözleşme imzalattınız geçen sene kesildi yine iptal etmediniz bu senede etmezseniz en kısa surede bütün hesaplarımı kapatacağım ve bir daha sizin bankanızla hiçbir şekilde çalışmayacağım.

Ferhat Ferhat 130 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ferhat21 Mart

    Gerekli değerlendirme sonucu olumsuz olacak bundan tereddütüm yok insanlara bilgi vermeden kandırarak kestiğiniz bir parayı ben size bırakmayacağım olumsuz cevabınız geldiği an direk dava edeceğim sizi yasal olmayan aldığınız paraya sessiz kalmıcam ve oradaki personelinizide dava edeceğim bana bilgi vermeden sözleşmeyi imzallattigi için...

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları