Qnb Finansbank Kredi Öteleme Sıkıntısı

Gamze Gamze03 Temmuz 01:02

2 tane kredimden bir tanesini öteleme yapmama rağmen beni arayıp kredi borcumun gecikmede olduğu söylenildi. Ayrıca söylenilen tutar öteleme bitiminden sonraki ödeyeceğim faizli tutar. Ben öteleme yaptığımı söylediğimde sistemde bir erteleme görünmediği söyleniyor fakat sistemde ne hikmetse faizli tutar görünüyor madem ki erteleme olmadı neden bana her ay ödediğim taksit tutarı değil de ertelemeden sonraki ödeyeceğim faizli tutar söyleniyor.

Bu ne saçmalık? Zaten pandemi surecinde insanlar mağdur olduğu için buna başvuruyor. Üstüne daha da mağdur ediliyor. Ben de ona kredime ödeyeceğim parayı başka ihtiyaca kullandım ve simdi bana bu paranın ödenmesi gerekildiği söyleniyor, üstelik faizli tutar benim elimde banka dokümanları var sizi mahkemeye vereceğim. 

Bu yaptığınızın adı belli. Kafanıza göre siz aylık ödemeye faiz mi koyuyorsunuz? Sistemde nasıl olur da erteleme görünmüyorken daha sonraki ödenecek faizli tutar görünüyor. Bu nasıl bir sistem bu nasıl bir is ahlaki inizi yapamıyorsanız. O telefon başına geçmeyin müşterinizi takip edin bakalım sonuç ne olacak telafisi yapılabilecek mi?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 03 Temmuz 01:24

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler