05 Nisan
#11804772

QNB Finansbank Kredi Limit Tahsis Ücreti Kesti!

Şirketimiz 2018 tarihinde Ümraniye QNB Finansbank ile çalışmaya başladı. Oradaki çalışan bir bayan yüzünden iş takipsizliği yüzünden QNB Finansbank'tan ayrılıp başka bankaya geçmek zorunda kaldık.


QNB Finansbank kullanmamaya başladık. QNB Finansbank'taki hesabımı ve kartlarımı kapatmaya gidecektim benden hesabımdan 800 TL kestiler kredi limit tahsis ücreti adı altında.


Gidip hesabımı kapatmak için başvuruda bulundum ve bu ücretin kesileceği söylendi. Şimdi ben soruyorum yaklaşık senedir bankanızı kullanmıyorum ve kullanmayacağım bu 800 TL ücreti neden ödeyeyim zaten bankanızdan kredide kullansak faizini alıyorsunuz.


Ücretimin geri verilmesini talep ediyorum. 800 TL ücreti herkes kolay kolay kazanmıyor, bu kadar ücret neyin nesidir?

Erkan Erkan 335 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları